Witamy na stronie EKO-GLOB!

Witamy na stronie internetowej Eko-Glob. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków, audytów energetycznych budynków i termowizji.

Wykorzystując naszą wiedzę i zdobytą praktykę staramy się sprostać wymaganiom naszych Klientów i zaoferować usługi najwyższej jakości. Gwarantujemy rzetelność i terminowość usług. Mobilność, doświadczenie oraz atrakcyjne ceny to elementy, które znacząco wpływają na jakość naszej pracy i zadowolenie klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią serwisu zawierającą informacje jak szybko i sprawnie uzyskać świadectwo energetyczne.

AUDYT energetyczny

Państwo dopłaci do remontów i dociepleń

Zlecając audytorowi wykonanie audytu remontowego lub energetycznego, otrzymujesz dostęp do krzystnego kredytu i bezzwrotnej premii w wysokości nawet kilkunastu tysięcy złótych.

Audyt energetyczny lub remontowy to dokument potrzebny:

  • właścicielowi budynku jako podstawa do podjęcia decyzji o celowości remontu lub termomodernizacji,
  • bankowi komercyjnemu, udzielającemu kredytu, jako dowód, że przedsięwzięcie jest efektywne ekonomicznie i nie budzi obaw co do spłaty kredytu,
  • Bankowi Gospodarstwa Krajowego (BGK) jako podstawa do przyznania premii, czyli umorzenia do 20% kredytu termomodernizacyjnego lub remontowego

Ceny energii juz teraz są wysokie i będą stale wzrastać

Jedynym sposobem ograniczenia kosztów ogrzewania ponoszonych w przyszłośc jest zmniejszenie ilości zużywanej energii cieplnej.

Kontakt

EKO-GLOB
mgr Karwas Krzysztof

ul. Por. W. Szenklera 5
37-450 Stalowa Wola

tel.kom.: +48 512-233-455
Gadu-Gadu: 2048050
karwas@poczta.fm

Jak do nas trafić?


Pokaż EKO-GLOB Krzysztof Karwas na większej mapie
ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE OFERTA AKTY PRAWNE UPRAWNIENIA KONTAKT
2010 ©  świadectwo energetyczne - energetyczne24.pl | pozycjonowanie stron | Mapa strony Realizacja: rychlak.design