Witamy na stronie EKO-GLOB!

Witamy na stronie internetowej Eko-Glob. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków.

Wykorzystując naszą wiedzę i zdobytą praktykę staramy się sprostać wymaganiom naszych Klientów i zaoferować usługi najwyższej jakości. Gwarantujemy rzetelność i terminowość usług. Mobilność, doświadczenie oraz atrakcyjne ceny to elementy, które znacząco wpływają na jakość naszej pracy i zadowolenie klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią serwisu zawierającą informacje jak szybko i sprawnie uzyskać świadectwo energetyczne.

Świadectwa energetyczne

Świadectwa energetyczne powinny zostać wydane dla każdego budynku mieszkalnego lub użytkowego, którego przeznaczeniem jest sprzedać lub wynajem. Muszą go posiadać zarówno domy, mieszkania, jak i magazyny oraz powierzchnie biurowe. Dokument ten wydawany jest na podstawie badań audytorskich przez licencjonowanego audytora. Określa on wielkość rocznego zapotrzebowania budynku na energię, która jest konieczna do jego ogrzania, ogrzewania ciepłej wody, klimatyzacji czy oświetlenia. Przy określaniu tego zapotrzebowania bierze się pod uwagę przeznaczenie i standard lokalu, a także zastosowane systemy instalacyjne. Nie bierze się pod uwagę zużycia energii przez użytkowników budynków, gdyż nie jest to wartość stała, może się zmieniać w zależności od sposobów użytkowania. Świadectwa energetyczne ważne są przez 10 lat. Po tym okresie trzeba sporządzić nową charakterystykę. Jest to konieczne także wtedy, gdy po przebudowie remontu zwiększa lub zmniejsza się zapotrzebowanie na energię. Podstawowym celem świadectw energetycznych jest zachęcenie inwestorów do tego, aby wznosili budynki energooszczędne, które nie wymagają tak znacznej ilości energii do prawidłowego funkcjonowania.

Kontakt

EKO-GLOB
mgr Karwas Krzysztof

ul. Por. W. Szenklera 5
37-450 Stalowa Wola

tel.kom.: +48 512-233-455
Gadu-Gadu: 2048050
karwas@poczta.fm

Jak do nas trafić?


Pokaż EKO-GLOB Krzysztof Karwas na większej mapie
ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE OFERTA AKTY PRAWNE UPRAWNIENIA KONTAKT
2010 ©  energetyczne24.pl | pozycjonowanie stron | Mapa strony Realizacja: rychlak.design